BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü ÇELİK Bekirhan’da Okulları Ziyaret Etti

Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK Bekirhan’da eğitim veren ilkokul ve Çok Programlı Anadolu Lisesini ziyaret etti, kariyer günlerinin konuğu oldu.
Milli Eğitim Müdürü ÇELİK  Bekirhan’da Okulları Ziyaret Etti

Bekirhan’da eğitim veren okulları ziyaret eden Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK ilk olarak Bekirhan İlkokulunu ziyaret etti. Kozluk İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdurrahim YAŞA´ın eşlik ettiği ziyarette, okul idarecilerinden bilgi alan ÇELİK miniklerde folklor il birincisi olan okulun minik folklor öğrenci ekibini kutladı. Milli Eğitim Müdürü ÇELİK daha sonra Bekirhan Çok Programlı Anadolu Lisesine geçerek burada ilk önce öğrencilerle birlikte fidan dikimine katıldı.  Fidan dikiminden sonra sınıfları gezen ÇELİK öğretmen ve idarecilerden bilgi aldı. Milli Eğitim Müdürü ÇELİK son olarak öğrencilerin hazırladığı kariyer günleri programına katıldı.  Kariyer günleri programında öğrencilerle bir süre sohbet eten ÇELİK öğrencilere başarılı olmak için bol bol kitap okumalarını ve boş zamanı çok iyi değerlendirmelerini tavsiye etti.

İyi bir eğitim, okuma kültürünün kazanılması ile başlar diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK; “Başarmak ve başarılı olmak için okuma kültürünüzü en üst seviyeye çıkarma gayreti içinde olun. Okumakla insanların mutluluğu yakaladığını ve hedeflerine kavuştuklarını unutmayın. Size sunulan okuma fırsatını en iyi şekilde değerlendirerek mutlu olabilirsiniz” dedi.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.