BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Çelik Batman Anadolu Lisesini Ziyaret Etti

Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, 2015–2016 Eğitim-Öğretim yılının başlaması nedeniyle, okul ziyaretleri kapsamında  Batman Anadolu Lisesini  ziyaret etti. 
Milli Eğitim Müdürü Çelik Batman Anadolu Lisesini Ziyaret Etti

Batman Anadolu Lisesini ziyaret eden  Milli Eğitim Müdürü Çelik, Okul İdarecileri, Öğretmenlerden bilgi aldı öğrencilerle bir süre sohbet etti. Çelik burada yaptığı konuşmada; “Batman Anadolu Lisesi, ilimizin köklü ve eğitim konusunda lokomotif görevi gören okullarımızdan. Eğitime kattığı artı değerle Batman Anadolu Lisesi, geride bıraktığımız eğitim yılında ortaya koyduğu projeler ve aldığı başarılarla ülke genelinde bir marka olduğunu kanıtladı. İnanıyorum ki bu başarı okullar arası eğitimde, tatlı bir rekabet oluşmasına katkı sağlayacak. Beklentimiz  başarı çıtasının bu yıl daha yukarılara taşınmasıdır” diyen Çelik, konuşmasının devamında öğrencilere yaptığı tavsiyelerde; “Sevgili gençler; yeni eğitim yılı ile yeni bir başlangıca  merhaba diyorsunuz, gerek devletin sunduğu imkanlar gerekse ailelerinizin sizin için yaptığı fedakarlıkları, en iyi şekilde değerlendirerek kendinizi geleceğe hazırlamalısınız. Tüm çabaların  sizin için olduğu bilinciyle, sizde sizden sonraki küçük kardeşlerinize, başarılarınızla örnek olacağınıza inanıyorum” dedi.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.