BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Çelik Atatürk Ortaokulu Eğitim Kursunu Ziyaret Etti

  Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, Merkez Atatürk Ortaokulu destekleme eğitim kursunu ziyaret etti.
Milli Eğitim Müdürü Çelik Atatürk Ortaokulu Eğitim Kursunu Ziyaret Etti

 

 

Atatürk Ortaokuluna gelişinde Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik’i, Okul Müdürü Hayri Nurullah Yıldırım karşıladı.  Okulda  öğrencilere verilen kurslarla ilgili, Okul Müdürü Yıldırım’dan bilgi alan Çelik, daha sonra 7. ve 8. Sınıf öğrencilerine yönelik açılan, destek eğitim kurslarının verildiği sınıfları gezdi, öğretmenlerden bilgi aldı, öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilere başarı dileyen Çelik velilerine selamlarını gönderdi.

Tüm çalışmalarımız öğrenci merkezli yani sizin için diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik; “Uzun yaz tatilinin bir bölümünü okulda verilen  destek eğitim kurslarına katılarak geçirmeniz, kurslara katılmayan arkadaşlarınıza göre sizi avantajlı duruma getirecektir.  Bu emeğinizin,  çabanızın  boşa gitmediği gelecekte elde edeceğiniz başarılarla fark edeceksiniz. Milli Eğitim Camiası olarak tüm çabamız, size en iyi eğitim ortamı sağlamak ve yarınlara en iyi şekilde hazırlamaktır. Açılan bu kurslarda ders vererek emek harcayan öğretmenlerinize ve bu olanağı sağlayan okul idarecilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.