BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Aslan Vali Aydın Arslan İlkokulunu Ziyaret Etti

Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan, Vali Aydın Arslan İlkokulunu ziyaret etti, sınıfları gezdi, öğretmenlerle bir araya geldi.
Milli Eğitim Müdürü Aslan Vali Aydın Arslan İlkokulunu Ziyaret Etti

Çay Mahallesinde bulunan, Vali Aydın Arslan İlkokuluna gelişinde, Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan’ı Okul Müdürü Kemal Güneş karşıladı. Okul hakkında Güneş’ten bilgi alan Aslan, Okulu gezdi, sınıfları dolaştı, Minik öğrencilerle sohbet etti. Milli Eğitim Müdürü Aslan, daha sonra öğretmenler odasına geçerek öğretmenlerle bir araya geldi, onlarla sohbet etti. 

Fırsat buldukça okulları ziyaret ediyorum diyen, Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan; “Ziyaret ettiğim okullarımızda da, mutlaka öğretmenler odasında öğretmen arkadaşlarımla bir araya geliyorum. Bir okulun öğretmenler odası o okulun genel havasını yansıtır. Değerli arkadaşlar gittiği her okulda ifade ettiğim gibi en büyük makam fark yaratan öğretmenliktir.  Farkı da nitelikli ve değerlerine bağlı öğrenciler yetiştirerek, topluma doğru rol model olarak, biz öğretmenler yapacağız. Çünkü Öğretmen toplumun manevi mimarıdır” diye konuştu.   

 

Milli Eğitim Müdürü Aslan konuşmasının ardından öğretmenlerin talep ve önerilenini dinledi. Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslana okul ziyaretinde Şube Müdürü Beşir Tileği eşlik etti.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.