BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Aslan Türk Telekom Anadolu Lisesini Ziyaret Etti

Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan Türk Telekom Anadolu Lisesini ziyaret etti. Okul bünyesinde bulunan öğrenci pansiyonunu gezdi, öğrencilerle sohbet etti. Ardından pansiyonu olan okul idarecileriyle bir araya geldi. 
Milli Eğitim Müdürü Aslan Türk Telekom Anadolu Lisesini Ziyaret Etti

Türk Telekom Anadolu Lisesine gelişinde, Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan’ı, Okul Müdürü İsmail Sırrı Tekin karşıladı. Aslan Okul Müdürü Tekin’den öğrenci pansiyonu hakkında bilgi aldı, pansiyonu ve yemekhaneyi gezdi, öğrencilerle sohbet etti. Milli Eğitim Müdürü Aslan öğrencilere; “Mutlaka önünüze bir hedef koyun ve çok çalışın. Devletimizin ve ailenizin size sunduğu imkânları çok iyi değerlendirin. Bu gün rol model alabileceğiniz, Başbakan Yardımcısı Sayın Mehmet Şimşek Batman’da okuyarak çok çalışarak dünyanın sayılı ekonomistleri arasında yer almış bir devlet adamı bu sizin için çok iyi bir örnek” diye konuştu.  

Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan son olarak, Batman merkezde bulunan pansiyonlu okullar için 15 günde bir gerçekleşen  ‘Eğitimde İyi Örnekler ve Farkındalık Oluşturma’ toplantısına katıldı. Okul Müdürleri ve pansiyondan sorumlu Müdür Yardımcılarının talep ve önerilerini dinleyen Aslan; “Her öğrenci bize önce Allah´ın sonra da ailesinin bir emanetidir. Biz her öğrencimize bu gözle bakıp çağın gerektirdiği imkânları sunacağız. Pansiyonlarımızın daha iyi hizmet verebilmesi için İl Müdürlüğümüzün, Valiliğimizin ve Bakanlığımızın desteğiyle türlü katkı sağlanacaktır. En önemlisi pansiyonlarda kalan öğrencilerimize aile sıcaklığının eksikliğini hissettirmeme gayreti içinde olmalıyız” dedi.

Milli Eğitim Müdürü Aslan’ın Başkanlık ettiği ‘Eğitimde İyi Örnekler ve Farkındalık Oluşturma’ toplantısına Şube Müdürü Akın Arı’da hazır bulundu.

10-12-201510-12-201510-12-2015
10-12-201510-12-201510-12-201510-12-2015

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.