BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Aslan Spor Lisesinin Başarılı Öğrencilerini Konuk Etti

Batman Spor Lisesi Güreş öğrencileri ile Voleybol Kız ve Erkek Takım öğrencileri, Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan’ı ziyaret ettiler. 
Milli Eğitim Müdürü Aslan Spor Lisesinin Başarılı Öğrencilerini Konuk Etti

 Başarılı Batman Spor Lisesi Güreş öğrencileri ile Voleybol Kız ve Erkek Takım öğrencilerini konuk eden Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan güreşte ve voleybolda elde edilen başarı ile ilgili Okul Müdürü Muhammed Ömer Eren ve Beden Eğitimi Öğretmeni Ferhat Şen’den bilgi aldı. Öğrencilerle bir süre sohbet eden Aslan onları kutladı, katılacakları şampiyonalarda onlara başarı diledi

Sevgili gençler sizi kutluyor, başarınızın devamını diliyorum diyen, Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan; “Ziyaretiniz bizi mutlu etti, gözlerinizdeki ışık başarıyı yakalamada, var olan inancınızı ve azminizi yansıtıyor. Güreş dalında Mardin ilinde yapılan bölge müsabakalarında derece yaparak, Batman ve bölgemizi temsilen 22-28 Şubat tarihleri arasında, Bartın ilinde düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonasına, 9 sporcuyla katılacak olmanız bizi mutlu etmiştir.  Aynı şekilde voleybol dalında da Kız ve Erkek Takımlarımız İl Birincisi olarak, ilimizi bölge şampiyonasında temsil edecek olmaları da bizi mutlu etmiştir. Ben Türkiye Şampiyonasına katılacak olan güreşçi öğrencilerimize ve bölge şampiyonasına katılacak olan, Voleybol Kız ile Erkek Takımı öğrencilerimize başarılar diliyorum. Spor Lisemizin kısa sürede, sporun her dalında başarı elde etmesinde emeği olan, idareci ve öğretmen arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum” dedi.  Ziyaret toplu hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

 10-02-201610-02-201610-02-201610-02-201610-02-201610-02-2016

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.