BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Aslan Seyitler İHO Aşure Etkinliğine Katıldı

Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan, Seyitler İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret etti, 10 Muharrem Günü nedeniyle düzenlenen aşure etkinliğine katıldı. 
Milli Eğitim Müdürü Aslan Seyitler İHO Aşure Etkinliğine Katıldı

Okula gelişinde Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan’ı Okul Müdürü Şehmus Çeken karşıladı. Okul ve etkinlik hakkında Okul Müdürü Çeken’den bilgi alan Aslan, okulu gezdi, sınıfları dolaştı, öğrenciler sohbet etti. Aslan daha sonra 10 Muharrem Günü nedeniyle okul ve okul aile birliği tarafından, okul bahçesinde düzenlenen aşure günü etkinliğine katıldı, öğrenci ve velilerine aşure dağıttı.  Etkinliğine katılan velileri çocuklarına destek oldukları için kutladı, teşekkür etti.   Milli Eğitim Müdürü Aslan son olarak öğretmenlerle bir araya geldi, onlarla tanıştı kısa bir konuşma yaptı.

Bu etkinlik Okul-Veli işbirliği ve diyaloğuna güzel bir örnek diyen, Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan; “Okul idaresi ve öğretmenlerin öğrenci aileleriyle diyalog ve işbirliği içinde olması, eğitimde niteliği arttırır ve başarıyı getirir. Toplumun manevi mimarı olan öğretmenlerin, doğru rol model olmaları, öğrencilerin değerlerine bağlı birer fert olarak yetişmelerine de katkı sağlar. Çocuklara ve velilere karşı her zaman güler yüzlü olun, sevginin olduğu, hissedildiği yerde başarı olur” diye konuştu.

 

   Seyitler İmam Hatip Ortaokulu aşure günü etkinliğinde Milli Eğitim Müdürü Aslan’a Maarif Müfettişleri Başkanı Abdulhakim Aslan, Milli Eğitim Müdürü Yardımcısı Mehmet Naci Şemdinoğlu, Şube Müdürleri Abdulvahap Hınç ve Cemal Konakçı eşlik ettiler.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.