BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Aslan RAM’ı Ziyaret Etti

Milli Eğitim Müdürü  Hasan Aslan, Batman Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğünü ziyaret etti, yöneticilerden bilgi aldı.
Milli Eğitim Müdürü  Aslan RAM’ı Ziyaret Etti

Batman Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğüne gelişinde, Milli Eğitim Müdürü  Hasan Aslan’ı RAM Müdürü Zafer Korkmaz karşıladı. RAM binasını  gezen Aslan, kurumun bünyesinde bulunan birimleri dolaştı, yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı, kurumda bulunan öğrenci ve velileriyle bir süre sohbet etti. Milli Eğitim Müdürü  Aslan kurumu gezdikten sonra, Batman Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Zafer Korkmaz’dan  kurumun yaptığı saha çalışmaları ve araştırmalar sonucu hazırlanan durum raporları ile ilgili bilgi aldı.  RAM yöneticilerinin okullarda özel sınıf  açma talebi üzerine,  gerekli çalışmaların hızlandırılması talimatını veren Aslan ; “Bizim Eğitim Camiası olarak eğitimsizlik nedeniyle kaybetmeyi göze alacağımız bir tek öğrencimiz olamaz” diye konuştu.  Aslan kurumun çevre düzenlemesini de yerinde gördükten sonra RAM’dan ayrıldı.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.