BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Aslan Göreve Başladı

Batman’a İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanan, Hasan Aslan Batman’a gelerek göreve başladı.
Milli Eğitim Müdürü Aslan Göreve Başladı

İl Milli Eğitim Müdürlüğüne gelen, Yeni İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan’ı Milli Eğitim Müdürlüğü girişinde, Milli Eğitim Müdür Vekili Zübeyir Yılmaz ve Şube Müdürleri karşıladı. Karşılamanın ardından makam odasına geçen Milli Eğitim Müdürü Aslan’ı, Makam odasında Eski Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik karşıladı. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen karşılaşmada, Çelik yeni Milli Eğitim Müdürü Aslan’a çiçek takdim etti, yeni görevinde kendisine başarılar diledi. Makamda gerçekleşen karşılaşmada Maarif Müfettişleri Başkanı Abdulhakim Aslan’da hazır bulundu.  Görevi devralan İl Milli Eğitim Müdürü Aslan yaptığı açıklamada, Eski Milli Eğitim Müdürü Çelik’e bu güne kadar yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Görev değişikliği Sayın Bakanımızın tasarruflarındadır diyen, Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan; “Bu bir bayrak yarışıdır, inanıyorum ki Mehmet bey gelecekte, çok daha güzel yerlere gelecektir. Batman Milli Eğitim Müdürü olarak yaptığı çalışmalardan dolayı, kendisine teşekkür ediyorum. Biz görev insanıyız ve bizim için en önemli değer, insanlara hizmettir. Makamların mevkilerin var oluş nedeni, insanlara hizmettir. Böyle bir anlayıştan bu görevi devraldığım için çok mutluyum. İnşallah bizde bu duygu ve düşüncelerle, hizmete kaldığımız yerden devam edeceğiz. Her geçen gün büyüyen ve gelişen, bir şehre geldiğimin farkındayım. Batman’a atandığımda daha bu şehre gelmeden, zaten bu şehrin çocuklarını, gençlerini, öğretmenlerini ve sıcakkanlı insanlarını sevdim. Allah güzel ve hayırlı işler yapmayı bizlere nasip etsin, inşallah ” diye konuştu. Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.