BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Aslan Fatıma Zehra Kız Anadolu İHL Ziyaret Etti

Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan, Fatıma Zehra Kız İmam Hatip Anadolu Lisesini ziyaret etti, okulu gezdi, öğretmenlerle bir araya geldi.
Milli Eğitim Müdürü Aslan Fatıma Zehra Kız Anadolu İHL Ziyaret Etti

Gültepe Mahallesinde bulunan, Fatıma Zehra Kız İmam Hatip Anadolu Lisesine gelişinde, Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan’ı Okul Müdürü Abdurrahman Yakut karşıladı. Okul hakkında Yakut’tan bilgi alan Aslan, Okulu gezdi, sınıfları dolaştı, öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilere hayatta başarılı olmak için çok çalışmayı ve bol bol kitap okumayı tavsiye eden, Milli Eğitim Müdürü Aslan, daha sonra öğretmenler odasına geçerek öğretmenlerle bir araya geldi, onlarla sohbet etti. 

 

Öğretmenlik kutsal bir meslek diyen, Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan; “Değerli arkadaşlar en büyük makam fark yaratan öğretmenliktir. Öğretmen toplumun manevi mimarıdır, geleceğin nesillerini yetiştiren ve örnek alınan kişidir. Bize emanet edilen öğrencilere, nitelikli bir eğitimin yanı sıra, değerlerimizi de en iyi şekilde öğreteceğiz, hayatın her alanında öğrencilere ve topluma model olacağız. Kendi aramızda sevgiyi ve saygıyı en üst seviyede tutacağız ki, öğrencilerimize ve topluma doğru bir model olalım. Öğrencilerinize karşı her zaman güler yüzlü olun sevginizi ve saygınızı hissettirin” diye konuştu.   Milli Eğitim Müdürü Aslan´ın ziyaretine Şube Müdürleri Abdurrahman Kardaş ve Abdulhakim Doğu eşlik ettiler.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.