BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Aslan Batman Kız Anadolu Lisesini Ziyaret Etti

Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan Batman kız Anadolu Lisesini ziyaret etti, aşure etkinliğine katıldı. 
Milli Eğitim Müdürü Aslan Batman Kız Anadolu Lisesini Ziyaret Etti

Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan’ı okula gelişinde, Okul Müdürü Mustafa Şahin karşıladı. Okul hakkında Okul Müdürü Şahin’den bilgi alan, Milli Eğitim Müdürü Aslan, öğrencilerin düzenlediği aşure etkinliğine katıldı. Burada öğrencilerle bir süre sohbet eden Aslan, daha sonra öğrencilere aşure dağıttı. Aslan son olarak okul kantinini denetledi ve öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelerek bir süre sohbet etti.

Milli Eğitim Camiası olarak biz bir aileyiz diyen, Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan; “Değerli Öğretmen Arkadaşlarım, Milli Eğitim Müdürü olarak kapım her zaman size açıktır. Ben de fırsat buldukça okullarımızı ziyaret ediyorum. Öğretmenlik kutsal bir meslektir. Her zaman altın gibi değerli olan Öğretmen, hiçbir zaman değerini kaybetmez, Öğretmen toplum içinde örnek ve rol model bir birey olmak durumundadır. Öğrencilerinize karşı her zaman güler yüzlü olun, sevginizi hissettirin ki, öğrenci sizden pozitif bilgiyi alsınlar” diyen Aslan konuşmasının ardından öğretmenlerin talep ve önerilerini dinledi. 


Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.