BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Aslan Aydınkonak İlk ve Ortaokulunu Ziyaret Etti

Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan, Aydınkonak İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaret etti, sınıfları gezdi öğretmenlerle bir araya geldi.
Milli Eğitim Müdürü Aslan Aydınkonak İlk ve Ortaokulunu Ziyaret Etti

İlk olarak Batman Merkez Aydın Konak İlkokuluna giden, Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan’ı Okul Müdürü Zeyneddin Güler karşıladı.  Okul Müdürü Güler’den, okul hakkında bilgi alan Aslan, daha sonra sınıfları gezdi, öğrencilerle sohbet etti, ardından öğretmenlerle bir araya geldi.

Batman Merkez Aydın Konak İlkokulu ziyaretinin ardından, Batman Aydınkonak Orta Okuluna geçen Milli Eğitim Müdürü Aslan’ı, Okul Müdürü Erdal Demirkaya karşıladı. Okul Müdürü Demirkaya’dan okul ile ilgili bilgi alan Aslan, Okulu gezdi, sınıfları dolaştı, öğrencilerle sohbet etti. Aslan son olarak öğretmenler odasına geçerek, öğretmenlerle bir araya geldi.

Fırsat buldukça okullarımızı ziyaret ediyorum diyen, Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan; “ Bu gün de Aydınkonak ilk ve ortaokulumuzu ziyaret etme fırsatı bulduk, siz değerli öğretmen arkadaşlarla bir araya gelmekten dolayı mutluyum. Öğretmenlik kutsal bir meslek ve öğretmen toplumda rol model bir insandır. Bu açıdan toplumun manevi mimarı olan öğretmen çok değerlidir. Topluma sevgi ve değerleri öğreten öğretmen, geleceğin nesillerini yetiştirerek, bir anlamda geleceği inşa ediyor. Bu açıdan bizlerde bize emanet edilen sevgili çocuklara, nitelikli bir eğitim verirken, onlara sevgiyi ve değerlerimizi de öğreteceğiz, geleceğe hazırlayacağız” diye konuştu.

Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan’a okul ziyaretlerinde, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Naci Şemdinoğlu eşlik etti.


Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.