BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdür Vekili Temiz BAL’ın Başarılı Öğrencilerini Konuk Etti

YGS sınavında başarılı olan Batman Anadolu Lisesi (BAL) öğrencileri İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mehmet Şirin Temiz’i ziyaret etti.
Milli Eğitim Müdür Vekili Temiz  BAL’ın Başarılı Öğrencilerini Konuk Etti

2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında iyi bir başarı grafiği ortaya koyan Batman Anadolu Lisesi öğrencileri Okul Müdürü Mehmet Konak refakatinde Milli Eğitim Müdür Vekili Mehmet Şirin Temiz’i ziyaret ettiler. Ziyarete gelen öğrenci grubu içinde BAL 2015 yılı mezunu ve YGS’de Türkiye 92 si olan Ferdane Kavak’da yer aldı. Başarılı öğrencileri konuk eden Milli Eğitim Müdür Vekili Temiz bir süre öğrencilerle sohbet etti, başarılarının devamını diledi.

Sevgili gençler hepiniz hoş geldiniz diyen, Milli Eğitim Müdür Vekili Mehmet Şirin Temiz; “ Ziyaretiniz bizi mutlu etti, üniversite giriş sınavında elde ettiğiniz başarı ile sadece okulunuzun değil, hepimizin gururu oldunuz. Başarıda birbirinizle yarışıyor olmanız sizin başarıya olan inancınızı da gösteriyor. Batman Anadolu Lisesi öğrencileri olarak, YGS sınavında göstermiş olduğunuz başarıdan dolayı sizi ve bu başarıda emeği geçen öğretmenlerinizi ile okumanızda büyük özveri gösteren ebeveynlerinizi kutluyorum. Bundan sonraki eğitim hayatınızda da başarılı olacağınıza inanıyor, başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

Milli Eğitim Müdür Vekili Temiz, kendisini ziyarete gelen öğrencilere, ziyaretin sonunda çeşitli hediyeler verdi. 

30-03-201630-03-201630-03-201630-03-201630-03-2016

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.