BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdür Mehmet Çelik Petrol Ortaokulu Kütüphanesini Açtı

Milli Eğitim Müdür Mehmet Çelik, Petrol Ortaokulunda yeni kurulan, okul kütüphanesinin açılışını yaptı.
Milli Eğitim Müdür Mehmet Çelik Petrol Ortaokulu Kütüphanesini Açtı

Bahçelievler Mahallesinde eğitim veren, Petrol Ortaokulunun yeni binasında kurulan okul kütüphanesinin açılışına, Milli Eğitim Müdür Mehmet Çelik,  Öğretmenler ve Öğrenciler katıldı. Okul kütüphanesinin açılış kurdelesini, Milli Eğitim Müdür Mehmet Çelik ve Okul Müdürü Muhammet Aksoy, birlikte keserek açılışı gerçekleştirdiler.  Öğretmen ve öğrencilerin kitap katkısı yaptığı, 1500 kitabın bulunduğu kütüphanenin açılışında, kısa bir konuşma yapan Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, kütüphanelerin bitmek tükenmek bilmeyen bilgi hazinesi olduğunu ifade ederek, öğrencilere her fırsatta bol bol kitap okumalarını tavsiye etti.

Okul Müdürü Muhammet Aksoy ise, okul kütüphanesinin kurulmasında destek olan Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik’e teşekkür etti. Açılışın ardından kütüphaneyi gezen Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, daha sonra öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya geldi, bir süre öğretmenlerle sohbet etti.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.