BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdür ÇELİK; Miniklerle Fidan Dikti

Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK Tomurcuk Anaokulunda minik öğrencilerle fidan dikti.
 Milli Eğitim Müdür ÇELİK; Miniklerle Fidan Dikti

Anaokuluna gelişinde Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK’i Anaokul Müdürü Esra ÖZDEMİR karşıladı.  Fidan dikim etkinliğine Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Zübeyir YILMAZ, Anaokulu idareci, öğretmen, öğrenciler ve aileler katıldı.  Anaokulunun bahçesinde bir süre çocuklarla ve velileriyle sohbet eden Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, velilere fidan dikim etkinliğine gösterdikleri duyarlılıktan dolayı teşekkür etti. Fidan dikim etkinliğinde konuşan, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, Anaokulumuzda gerçekleştirdiğimiz fidan dikim etkinliği, çevreye duyarlı ve çevreyle barışık bir nesil oluşumunda önemli bir adımdır dedi.

 Sevgili çocuklarımızın yaşı itibarı ile ebeveynlerini rol model aldığı bir dönemde, siz değerli velilerin, çevreye duyarlılığı bizi mutlu etmektedir diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK; “En değerli varlığımız olan sevgili çocuklarımıza, daha güzel ve temiz bir dünya bırakmak için, bize düşen görev onlara yeşili bol bir dünya bırakmaktır. Bu çalışmalarımız onlara aynı zamanda iyi birer rol model olmaktır. Bu gün burada bu anlamlı etkinliğe katılan velilerimize ve bu ortamı hazırlayan okul idareci ve öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” diye konuştu.  Milli Eğitim Müdürü ÇELİK konuşmasının ardından minik öğrenciler ve velilerle birlikte fidan dikimini gerçekleştirdiler.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.