BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Çalışanları İftarda Buluştu

Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde çalışan tüm personel, düzenlenen iftar programında bir araya geldi.
Milli Eğitim Çalışanları İftarda Buluştu

Milli Eğitim Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen iftar programına, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, Maarif Müfettişleri Başkanı Abdulhakim Aslan, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Maarif Müfettişleri ve Milli Eğitim Çalışanları katıldı. İftar programında bir konuşma yapan Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, iftar yemeğinin amacı Milli Eğitim Camiasında çalışanlar arasında var olan kaynaşma ve paylaşma duygusunu daha da pekiştirmek olduğunu belirtti, kurumdan emekliye ayrılan bir personele teşekkür belgesi verdi.

Kutsal kitabımız Kur-an’ı Kerim´in indiği Rahmet ayındayız diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik; “ Rahmet ayı olan Mübarek Ramazan ayı kardeşlik duygularının en üst seviyeye çıktığı bir zaman dilimidir. Müdürlüğümüzün tüm çalışanları olan siz mesai arkadaşlarımla bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğumu belirtmek isterim. Büyük bir ailenin birer ferdi olduğumuzu bu birliktelikle bir kez daha anladık. Hepiniz hoş geldiniz, tabi aramızda uzun yıllar çalışan ve emekliye ayrılan bir arkadaşız da bulunmakta, kendisine kurumda yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ederken, yeni yaşamında sağlık ve mutluluk diliyorum" dedi.

 

Çelik, konuşmasının ardından, 31 yıllık çalışma sonrası emekliye ayrılan M.Şafi Solmaz’a, kurumdaki başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür belgesi ve emeklilik hediyesi verdi, kendisine yeni yaşamında mutluluklar diledi.Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.