BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mevlana Anadolu Lisesi’nden Bilim Şenliği ve Mozaik Sergisi

Mevlana Anadolu Lisesi Öğretmen ve öğrencileri ‘Bilim Fuarı’ ve Mozaik Sergisi düzenledi.
Mevlana Anadolu Lisesi’nden  Bilim Şenliği ve Mozaik Sergisi

Gültepe Mahallesinde bulunan Mevlana Anadolu Lisesinde gerçekleşen, ‘Bilim Fuarı’ şenliğine, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Zübeyir Yılmaz, Mehmet Naci Şemdinoğlu, Şube Müdürü Abdulvahap Hınç, bazı okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Mevlana Anadolu Lisesi Bilim Şenliğinde, öğrenciler kurulan stantlarda birbirinden farklı projelerini ve seramik tabloları sergilediler.  Mevlana Anadolu Lisesi Okul Müdürü Hamdullah Altun, Bilim şenliği ile öğrencilerin projelerini sergilemeleri, kendilerine olan öz güvenlerini artırmaları ve gelecekte bilimsel anlamdaki çalışmalarda bulunmaları için teşvik edici olmasının hedeflendiğine dikkat çekti.

Öğrencilerin projelerinin sergilendiği stantları gezen, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Zübeyir Yılmaz, Mehmet Naci Şemdinoğlu, Şube Müdürü Abdulvahap Hınç öğrencilerden projeleri ile ilgili bilgi aldılar, Mozaik tablo sergisini gezdiler tabloları incelediler.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.