BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Metin Bostancıoğlu Ortaokulu Kız Voleybol Takımı Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Aslan’ı Ziyaret Etti

Voleybol Yıldız Kızlarda Türkiye Yarı Finallerine katılmaya hak kazanan, Metin Bostancıoğlu Ortaokulu Kız Voleybol Takımı, Milli Eğitim Müdürümüzü Hasan Aslan’ı ziyaret etti. 
Metin Bostancıoğlu Ortaokulu Kız Voleybol Takımı Milli Eğitim Müdürümüz Hasan  Aslan’ı Ziyaret Etti

Okul Müdürü Abdulvehap Güneş ve Beden Eğitimi Öğretmeni Fuat Okan eşliğinde kendisini ziyarete gelen, Metin Bostancıoğlu Ortaokulu Kız Voleybol Takımı Öğrencilerini konuk eden, Milli Eğitim Müdürümüzü Hasan Aslan öğrencileri kutladı, onlarla bir süre sohbet etti. Gaziantep’te gerçekleşen Yıldız Kızlar Voleybol Ana Lig maçlarından başarı ile dönen, Kız Voleybol Takımı ve katıldıkları Ana lig maçlarıyla ilgili, Okul Müdürü Güneş ve Beden Eğitimi Öğretmeni Okan’dan bilgi alan Aslan, Türkiye Yarı Finallerinde öğrencilere başarı diledi.

Gözlerinizdeki ışık başarınızı ve inancınızı bize hissettiriyor diyen,  Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Aslan; “Sevgili öğrenciler Gaziantep’te gerçekleşen, Yıldız Kızlar Voleybol Ana Lig maçlarında aldığınız başarıdan dolayı sizi kutluyorum. Türkiye’nin ilk 24 takımı arasına girme başarısını göstererek, hem bir ilke imza attınız, hem de bu güne kadar aldığınız başarının tesadüf olmadığını kanıtladınız. Bu başarınız bizi, ailenizi, öğretmenlerinizi ve arkadaşlarınızı mutlu etmiştir. Katılacağınız Türkiye Yarı Finallerinde size başarılar dilerim. Bu başarıda emeği geçen idareci ve öğretmenlerinize teşekkür ediyorum” dedi.

Tamamı Metin Bostancıoğlu Ortaokulu öğrencilerinden oluşan Yıldız Kızlar Voleybol Takımı, 26-28 Şubat tarihlerinde Gaziantep ilinde oynanan Ana lig maçlarında elde ettiği başarı ile ilimizi ve bölgemizi Türkiye Yarı Finallerinde temsil edecek.

08-03-201608-03-201608-03-201608-03-201608-03-201608-03-201608-03-2016

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.