BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki Eğitim Müdürlüğümüz İle Esnaf ve Sanatkârlar Odası İş Birliği Protokolü İmzalandı

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı Batman Mesleki Eğitim Müdürlüğü ile Batman Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığı arasında ilimizde mesleki eğitimin yaygınlaştırılması ve geliştirilmesine ilişkin iş birliği protokolü imzalandı.
Mesleki Eğitim Müdürlüğümüz İle Esnaf ve Sanatkârlar Odası İş Birliği Protokolü İmzalandı

İl Milli Eğitim Müdürlüğünde gerçekleşen iş birliği protokolü imza törenine İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, Batman Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Salih Kaplan, Milli Eğitim Şube Müdürü Abdulvahap Hınç, Batman Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Rıdvan Ulu ve oda yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

İmzalanan İş Birliği protokolünün ilimiz adına mesleki eğitimin yaygınlaştırılması ve geliştirilmesi için önemli bir adım olduğunun altını çizen İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran: “Bu gün iki kurum arasında imzalanan iş birliği protokolünün öğrencilerimiz ile esnaf ve sanatkârlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Protokolün gerçekleşmesi ve sürdürülmesinde emeği geçen Batman Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı ve yönetimine, şube müdürümüze ve Batman Mesleki Eğitim Müdürlüğümüzdeki idareci arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” diye konuştu.

09-04-201809-04-2018 

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.