BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki Eğitim Merkezi Öğrencileri Avrupa Yolcusu

Batman Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü öğrencileri eğitim ziyareti kapsamında Çek Cumhuriyetine gidiyor. 
Mesleki Eğitim Merkezi Öğrencileri Avrupa Yolcusu

‘Bilgisayar Destekli Üretim Teknolojileri, Elektronik Güvenlik Sistemleri ve Motorlu Araçlar Teknolojilerine Yönelik Mesleki Becerilerin Geliştirilmesi’ projesi kapsamında Çek Cumhuriyetine gidecek Batman Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü öğrencileri, öğretmenleri ve kurum müdürü eşliğinde İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti. Batman Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü öğrencileri ve öğretmenlerini konuk eden İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mehmet Naci Şemdinoğlu Batman Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Rıdvan Ulu’dan merkezin çalışmaları ve Çek Cumhuriyetine proje kapsamında yapılacak eğitim ziyareti hakkında bilgi aldı.

 6 Öğrenci ve 1 öğretmenin proje kapsamında gideceği Çek Cumhuriyeti Prag şehrinde 20 gün sürecek  ‘Elektronik Güvenlik Sistemleri, Bilgisayar Destekli Üretim ve İş Makineler Bakım ve Onarım’ eğitimi görerek yurda dönecekler. Gerçekleşen ziyarette bir süre öğrencilerle sohbet eden İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mehmet Naci Şemdinoğlu; “Batman Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü öğrencilerimizin öğretmenleri refakatinde 20 gün sürecek yurt dışı eğitim ziyaretinde öğrencilerimiz alanlarıyla ilgili eğitimin yanında kültür alışverişi de sağlayarak ilerde iş hayatına atıldıklarında kendilerine olumlu katkılar ve beceriler sağlayacak. Bu eğitim ziyaretinin öğrencilerimiz için hayırlı olmasını diliyor projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” diye konuştu. Gerçekleşen ziyarette Şube Müdürü Abdulvahap Hınç’da hazır bulundu.

01-12-201701-12-201701-12-201701-12-2017

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.