BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEBBİS e-personel modülü üzerindeki eksik bilgilerin düzeltilmesi (önemli ve günlüdür.)

MEBBİS e-personel modülü üzerindeki eksik bilgilerin düzeltilmesi (önemli ve günlüdür.)

İLİMİZE BAĞLI TÜM İLÇE, OKUL VE KURUM MÜDÜRLÜKLERİNE

 
         İlimize bağlı ilçe, okul ve kurumlarda görev yapan tüm personelin, MEBBİS Özlük Modülü üzerindeki bilgilerinin (fotoğraf, Mal Bildirim Beyanı, stajyerlik, öğrenim bilgisi, telefon, e-posta, İBAN kodu, kademe-terfi, sendika, görev kaydı, kadro kaydı, izin durumları vb. gibi) kontrol edilerek varsa eksik bilgilerin düzeltilmesini, düzeltilemeyen bilgilerinin ise Müdürlüğümüze bildirilmesi istenmişti.
         Ancak kayıtlarımız yeniden incelenmiş olup, konuya ilişkin yazılı uyarılara rağmen bu güne kadar bazı okul Müdürlüklerince herhangi bir işlem yapılmadığı görülmüştür.

         Söz konusu bilgilerin kontrol edilerek ivedilikle eksik bilgilerin düzeltilmesini, personelin mağduriyetine sebep olacak eksik bilgilerden ilgilinin kendisi ile birlikte ilçe, okul ve kurum müdürlüklerinin sorumlu olacağının, sorumlular hakkında gerekli işlemlerin yapılacağının bilinmesini, yazının tüm personele imza karşılığı duyurulmasını....

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.