BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEB Daire Başkanı BAŞ Batman’daydı

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü, Öğrenci İşleri Ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı Abdulhalik BAŞ bir günlük çalışma ziyareti kapsamında Batman’a geldi.  
MEB Daire Başkanı BAŞ Batman’daydı

Öğretmen evinde düzenlenen toplantıya Öğrenci İşleri ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı Abdulhalik BAŞ, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, Din öğretiminden Sorumlu Şube Müdürü Abdulvahap HINÇ, ilimiz genelinde eğitim öğretim veren İmam Hatip Okulları Müdürleri katıldı

İmam Hatip Okul Müdürlerinin katıldığı toplantıda kısa bir konuşma yapan Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK; “Sayın Daire Başkanım sizi Batman’da konuk etmekten mutluluk duyduğumuzu belirtmek isterim. Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak vatandaşın İmam hatip okulları talebini karşılamak için son dönemde önemli bir mesafe kaydettik ancak vatandaşımızın talebinin karşılanması için müdürlüğümüzün planladığı okul yatırımlarının bir an önce gerçekleşmesi hedefimizdir. İlimizde eğitimin niteliğini arttırmak için ikili öğretim veren okullarımızın tekli öğretime geçirilmesi de bizim bir 3 yıllık yatırım planımızdır. Bu hedefler doğrultusunda Bakanlığımızın bize verdiği destekten dolayı kurumum adına teşekkür ediyorum” dedi.

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı ve Din Öğretimi Genel Müdürünün selamını Batman’a Getirdiğini belirten, Öğrenci İşleri ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı Abdulhalik BAŞ; “Yeni yapılanma ile eğitimde niceliğin yanında nitelikli eğitimin sağlanması için bölge illerini ziyaret ediyoruz. Sizin önerileriniz ve yaşadığınız sıkıntıları tespit etmek çözüme kavuşturmak bakanlık olarak hedefimizdir” diye konuştu. Daire Başkanı BAŞ yaptığı bilgilendirmenin ardından Okul Müdürlerinin istek ve önerilerini dinledi.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.