BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KURTARAN, Yüz Yüze Eğitim Gören Öğrencileri Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Batman Merkez Adem İlkkılıç İlkokulu, Adem İlkkılıç Ortaokulu ve Çamlıtepe Anaokulunu ziyaret edip yüz yüze eğitim gören öğrencilerle sohbet etti.
KURTARAN, Yüz Yüze Eğitim Gören Öğrencileri Ziyaret Etti

İlk olarak Ademilkkılıç İlkokulunu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN'ı Okul Müdürü Emin EZGİN karşıladı. Okulu gezip Okul Müdürü EZGİN'den bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, sınıfları ziyaret edip yüz yüze eğitim gören minik öğrencilerle bir süre sohbet etti. Sınıf ziyaretinin ardından son olarak öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, devam eden yüz yüze eğitimin ayrıntıları hakkında öğretmenlerden bilgi aldı. Bir süre öğretmenlerle sohbet eden KURTARAN, yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını diledi.

Ademilkkılıç İlkokul ziyaretinin ardından Ademilkkılıç Ortaokuluna geçen İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, okulda ve EBA destek noktasında incelemelerde bulunup Okul Müdürü Atilla ÖZÇELİK'ten yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Sekizinci sınıf öğrencilerine yönelik açılan destekleme ve yetiştirme kursunu da ziyaret eden KURTARAN, kurs hakkında öğretmenlerden bilgi aldı, öğretmen ve öğrencilere yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını diledi.

Son olarak Çamlıtepe Anaokulunu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, yüz yüze eğitime gören anasınıfı öğrencilerimizin sevinçlerine ortak oldu.

 

24-09-202024-09-202024-09-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.