BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KURTARAN, TÜBİTAK'ta Ödül Kazanan Öğrencileri Konuk Etti

TÜBİTAK 51. Liseler Arası Araştırma Projeleri Türkiye Finalinde '1000 kalori 1 bilet' projesi ile teşvik ödülü kazanan Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN'ı makamında ziyaret ettiler.
KURTARAN, TÜBİTAK'ta Ödül Kazanan Öğrencileri Konuk Etti

TÜBİTAK 51. Liseler Arası Araştırma Projeleri Türkiye Finaline kalarak ilimizi temsil eden ve teşvik ödülü alma başarısı gösteren Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Tülin TAŞKESEN ile Semanur ÇİFTÇİ, Okul Müdürü Necmettin Doğan KÜMET ve danışman öğretmenleri Bedirhan DOĞAN eşliğinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN'ı makamında ziyaret ettiler.

 Konuklarını ağırlayan İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, öğrencilerle bir süre sohbet edip '1000 kalori 1 bilet' projesi hakkında öğrencilerden bilgi aldı. Ziyaretin sonunda öğrencilere kitap hediye eden İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, öğrencileri yaptıkları başarılı çalışmalardan dolayı tebrik edip bundan sonraki çalışmalar için öğrencilere başarılar diledi.

14-07-202014-07-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.