BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kurtaran 'Okul Aile Birliği Geliştirme Projesi' Seminerini Ziyaret Etti

Bakanlığımızın 'Okul Aile Birliği Geliştirme Projesi' kapsamında ilimizde öğretmenlere eğitim verecek öğretmenlere Batman Anadolu Lisesinde eğitici eğitimi semineri veriliyor.
Kurtaran 'Okul Aile Birliği Geliştirme Projesi' Seminerini Ziyaret Etti

Batman Anadolu Lisesini ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut Kurtaran 'Okul Aile Birliği Geliştirme Projesi' kapsamında devam eden eğitici eğitimi semineri hakkında eğitici öğretmenlerden bilgi aldı, seminerin devam ettiği sınıfları ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Kurtaran; "Bakanlığımızın okul öncesi ve sınıf öğretmenlerine, okul aile iş birliğini daha güçlü ve sağlıklı temeller üzerinden yapılandırmanın yollarını ve yöntemlerini ortak bir dilde, hayata geçirmek için yürüttüğü Okul, Aile İşbirliği Geliştirme Eğitimi programı ile veli eğitime daha aktif katılarak eğitime katkı sunacaktır. Bu çalışmalarda yer alan tüm öğretmen arkadaşlarıma katılımlarından ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederim" dedi.

Yalova ilinde eğitici eğitimi alan 6 öğretmenimiz burada 60 öğretmenimize eğitici eğitimi verecek. Eğitici eğitimi alan öğretmenler daha sonra ilimizdeki  tüm İlkokul ve anasınıfı öğretmenine Okul Aile Birliği Geliştirme Eğitimi verecek.

28-06-201928-06-201928-06-201928-06-2019

 

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.