BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KURTARAN, Öğrencilere Yeni Eğitim Öğretim Yılında Başarı Diledi

Gültepe eğitim kampüsünde eğitim veren Mevlana Anadolu Lisesini ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN bayrak törenine katıldı. Öğrencilere yeni eğitim öğretim yılında başarı diledi.
KURTARAN, Öğrencilere Yeni Eğitim Öğretim Yılında Başarı Diledi

Bayrak töreni öncesi öğrencilere kısa bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN; "Sevgili gençler öncelikle başında bulunduğumuz yeni eğitim öğretim yılının sizlere ve öğretmenlerimize hayırlı olmasını diliyorum. Milli eğitim müdürlüğü olarak okullarımızda daha iyi eğitim imkanlarının oluşturulması için çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Mevlana Anadolu Lisesi öğrencileri olarak sizlerin eğitimdeki başarınızı ve okulda oluşturduğunuz okul kültürü ve iklimini hep takip ediyorum. Biz eğitimciler ile ebeveynleriniz sizden kendinizi daha iyi yetiştirmenizden başka bir şey istemiyoruz. Sevgili gençler siz bizim geleceğimizsiniz, kendiniz için aileniz için ülkeniz ve insanlık için bir dakikanızı bile boşa harcamadan daha çok çalışarak bol bol kitap okuyarak kendinizi en iyi şekilde yetiştirmelisiniz, hepinize iyi hafta sonu diliyorum" dedi.  KURTARAN konuşmasının ardından öğretmen ve öğrencilerle birlikte istiklal marşını okudu.

27-09-201927-09-201927-09-201927-09-201927-09-2019

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.