BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KURTARAN, LGS Türkiye Birincisi Furkan'ı Konuk Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında yapılan merkezi sınavda tüm sorulara doğru cevap verip 500 tam puan alarak Türkiye Birincisi olan Furkan KUTLU'yu makamında konuk etti.
KURTARAN, LGS Türkiye Birincisi Furkan'ı Konuk Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, kendisini ziyarete gelen Türkiye Birincisi Kültür Ortaokulu öğrencisi Furkan KUTLU, Öğrencinin Ailesi ve Okul Müdürü Mehmet Emin ŞİMŞEK'i makamında konuk etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, LGS Türkiye birincisi olan Furkan KUTLU ile bir süre sohbet edip sergilediği üstün başarıdan dolayı kendisini tebrik etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN: "Sevgili Öğrencimiz Furkan'ın, LGS kapsamında yapılan merkezi sınavda tüm sorulara doğru cevap verip 500 tam puan alarak Türkiye birincisi olması bizi gururlandırmıştır. Bizlere bu gururu yaşattığı için kendisini tebrik ediyorum. Değerli öğrencimize bundan sonraki eğitim hayatında başarılar diliyorum. Ayrıca öğrencimizin bu başarısında emeği geçen idareci, öğretmen ve velilere teşekkür ediyorum." dedi.

Gerçekleşen ziyaretin sonunda İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Bakanlığımızın Maarif Müfettişi Sayın Kamer ÖZDEMİR ile birlikte başarılı öğrenciye kitap seti ve çeşitli hediyeler verip hatıra fotoğrafı çektirdi.

16-07-202016-07-202016-07-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.