BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kurtaran, LGS Türkiye Birincisi Alye Gündoğdu'yu Konuk Etti

Liselere Giriş Sınavında (LGS) 500 tam puan alarak Türkiye birincisi olan Alye Gündoğdu İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut Kurtaran'ı makamında ziyaret etti.
Kurtaran, LGS Türkiye Birincisi Alye Gündoğdu'yu Konuk Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut Kurtaran kendisini ziyarete gelen Gültepe Ortaokulu 8/B sınıfı öğrencisi Alye Gündoğdu ve Okul Müdürü Şehmus Aslan'ı makamında konuk etti. Gültepe Ortaokulu öğrencilerinin 2018-2019 eğitim öğretim yılında LGS'de aldıkları başarı ile ilgili Okul Müdürü Aslan'dan bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürümüz Kurtaran, LGS Türkiye birincisi olan Alye Gündoğdu ile bir süre sohbet edip kendisini kutladı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut Kurtaran; "Sevgili Alye kızımızın LGS sınavında tüm soruları doğru cevaplayarak Türkiye birincisi olması bizi gururlandırmıştır. Bu başarıda emeği geçen idareci, öğretmen ve velilere teşekkür ediyorum." diyen Kurtaran başarılı öğrenciye bol bol kitap okumasını da tavsiye etti. Gerçekleşen ziyaretin sonunda İl Milli Eğitim Müdürümüz Kurtaran başarılı öğrenciye çeşitli hediyeler verdi. Ziyarette Gündoğdu ailesi de hazır bulundu.

Tüm soruları doğru cevaplayarak LGS sınavında Türkiye birincisi olan Alye Gündoğdu, düzenli çalışarak ve çok kitap okuyarak bu başarıya ulaştığını, başarı için öğrencilere düzenli çalışmayı ve çok kitap okumayı tavsiye etti.    

27-06-201927-06-201927-06-201927-06-2019

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.