BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KURTARAN, İlimizde Göreve Yeni Başlayan Öğretmenlerle Bir Araya Geldi

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, ilimizde göreve yeni başlayan öğretmenlerle bir araya geldi.         
KURTARAN, İlimizde Göreve Yeni Başlayan Öğretmenlerle Bir Araya Geldi

Müdürlüğümüz Toplantı Salonunda aday öğretmenlerle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, göreve yeni başlayan öğretmenlere çiçek verip kitap hediye ederek karşıladı.

 Toplantı, Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK'un EBA üzerinden canlı yayınlan 'Online Mesleki Çalışma Programının' açılış konuşmasının dinlemesiyle başladı.

 Daha sonra aday öğretmenlere seslenen İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN: " Değerli Arkadaşlar öncelikle hepiniz şehrimize hoş geldiniz. Yaptığınız bu güzel başlangıcın hepiniz için hayırlı olmasını diliyorum. Milli Eğitim Ailemiz sizlerin de katılımıyla daha da güçlenecek.

Şehir dışında gelecek öğretmen arkadaşlarımızın kalacak yer sıkıntısı yaşamaması için sizler gelmeden önce hazırlık yaptık. Aileleriyle birlikte gelen öğretmen arkadaşlarımın aileleriyle rahat etmesi için biz burada 4 pansiyonumuzu hazır hale getirdik. Sizin için hazır hale getirdiğimiz bu pansiyonlarımızda gönül rahatlığıyla kalabilirsiniz.

Bugün buradaki arkadaşlarımızın ilimize çok güzel katkı sağlayacağından eminim. Hepinize tekrardan ilimizi tercih etmenizden dolayı ve meslektaşım olmanızdan dolayı şükranlarımı sunuyorum." dedi.

 Kayıt işlemlerini tamamlayan öğretmenleri daha sonra makamında kabul eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, göreve yeni başlayan öğretmenlerle bir süre sohbet edip kendilerine meslek hayatlarında başarılar diledi.

22-06-202022-06-202022-06-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.