BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KURTARAN, 'İlham Verici Takım Ödülü' Alan Öğrencileri Konuk Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN İstanbul'da gerçekleşen 'Bilim Kahramanları Yarışıyor' bilim turnuvasında ilimizi temsil eden Batman Merkez Kültür Ortaokulu öğrencilerini konuk etti.
KURTARAN, 'İlham Verici Takım Ödülü' Alan Öğrencileri Konuk Etti

Bilim Kahramanları Derneğinin bu yıl 16.sını düzenlediği 'Bilim Kahramanları Buluşuyor' bilim turnuvasında ilimizi temsil edip ilham verici takım ödülü alan Batman Merkez Kültür Ortaokulu öğrencileri ve öğretmenlerini makamında konuk eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Okul Müdürü Mehmet Emin ŞİMŞEK'ten bilgi aldı. Öğrencilerle bir süre sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, göstermiş oldukları başarıdan ötürü öğrencileri tebrik etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN: "Sevgili çocuklar İstanbul'da gerçekleşen 'Bilim Kahramanları Yarışıyor' bilim turnuvasında ilimizi takım halinde hazırladığınız proje ile en iyi şekilde temsil ettiğinizden dolayı sizleri tebrik ediyorum. Bu projenin hazırlanmasında emeği geçen idareci, öğretmen ve okul aile birliği fertlerine de ayrıca teşekkür ediyorum. Bu başarıda bizi mutlu eden en önemli husus takım halinde çalışarak bu başarıyı göstermiş olmanızdır. Bu başarınız sizden küçük kardeşlerinize takım çalışmalarında güzel bir örnek olacak. Başarınızı daha ileriye taşımak, bilgilerinizi tazelemek ve zihninizi geliştirmek için bol bol kitap okuyun. Kitap okumakla birlikte yapacağınız çalışmalarda ve derslerinizdeki başarınızı arttırmak için okulda ve evde mutlaka bakanlığımızın zengin bilgi portalı Elektronik Bilişim Ağı (EBA)'dan azami derecede faydalanın." diye konuştu.  İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN gerçekleşen ziyaretin sonunda öğrencilere kitap hediye edip hatıra fotoğrafı çektirdi.  

10-02-202010-02-202010-02-202010-02-202010-02-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.