BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KURTARAN İl Zümre Başkanlarıyla Değerlendirme Toplantısı Yaptı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, il zümre başkanlarıyla yapılacak olan telafi eğitim çalışmaları değerlendirme toplantısı yaptı.
KURTARAN İl Zümre Başkanlarıyla Değerlendirme Toplantısı Yaptı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN başkanlığında gerçekleşen değerlendirme toplantısına, Şube Müdürleri İshak BÜYÜKKAYA, Ömer ÇİÇEK, Ölçme Değerlendirme Birimi, temel eğitimin birinci kademe sınıfları il zümre başkanları ile temel eğitim ikinci kademe fen, matematik ve Türkçe il zümre başkanları katıldı. Toplantıda devam eden uzaktan eğitim sürecinde öğrencilere verilecek telafi eğitimlerin verimli ve faydalı olması için yapılması gereken çalışmalar görüşüldü.

 Toplantıda konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN: "Değerli arkadaşlar 30 Mayıs tarihine kadar devam edecek olan uzaktan eğitim süreci bakanlığımızın EBA, EBA TV ve EBA canlı eğitimleri ile devam ediyor. Bunların yanı sıra bizimde yerel olarak yaptığımız çalışmalar mevcut.  Yaptığımız çalışmalara ilave olarak telafi eğitim ile çocukları önümüzdeki eğitim öğretim yılına ve devam edecekleri bir üst sınıfa en iyi şekilde hazır hale getirmeyi hedefliyoruz." diye konuştu. Toplantı görüş ve önerilerle sona erdi.   

14-05-202014-05-202014-05-202014-05-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.