BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KURTARAN Fatma Aliye Fen Lisesini Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN Fatma Aliye Fen Lisesini ziyaret edip öğretmenlerle bir araya geldi.
KURTARAN Fatma Aliye Fen Lisesini Ziyaret Etti

Okula gelişinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN'ı Okul Müdürü Mehmet Emin AYDIN karşıladı. Okulu gezip Okul Müdürü AYDIN'dan bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN daha sonra öğretmenler odasına geçerek öğretmenlerle bir araya geldi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN: "Değerli meslektaşlarım, yeni eğitim öğretim yılının eğitim camiamız, öğrencilerimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum. Fen lisesi olarak bu yıl ilk öğrencilerini alan Fatma Aliye Fen Lisemizin de ilimize hayırlı olmasını diliyorum. Fen lisesi olarak açılan okulumuzun ilk öğretmen kadrosu olarak siz değerli meslektaşlarıma büyük görev düşüyor. Amacımız öğrencilerimizin milli ve manevi değerleri benimsemiş, topluma faydalı insani değerleri yaşayan, akranlarına örnek olan birer birey olarak yetişmelerine rehberlik etmek. Bu konuda elinizden gelen tüm çabayı göstereceğinize inanıyorum." dedi.

Ziyaret sonunda okulda incelemelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, yapılan çalışmalar ve uzaktan eğitim süreci hakkında idareci ve öğretmenlerden bilgi aldı.

Fatma Aliye Fen Lisesi ziyaretinde İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN'a orta öğretimden sorumlu Şube Müdürü Abdulsamet ORAL eşlik etti.

 

31-08-202031-08-202031-08-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.