BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KURTARAN, Destekleme ve Yetiştirme Kursunu Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Fen Lisesi bünyesinde ve Fen Lisesi 12. sınıf öğrencileri için açılan Yaz Destekleme ve Yetiştirme Kursunu (DYK) ziyaret etti.
KURTARAN, Destekleme ve Yetiştirme Kursunu Ziyaret Etti

Kurslar hakkında Okul Müdürü İsmet Ürüt'ten bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın KURTARAN, daha sonra destekleme ve yetiştirme kurslarının verildiği sınıfları gezip öğrencilerle bir süre sohbet etti.

 

Öğrencilerle bir süre sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın KURTARAN: "Sevgili gençler bu sıcak yaz günlerinde daha iyi bir eğitim alma amacıyla destekleme ve yetiştirme kurslarına katılıyorsunuz, bu çabanızdan dolayı sizleri takdir ediyorum. Malumunuz Koronavirüs salgını nedeniyle uzun bir süre yüz yüze eğitim alamadınız. Bugün burada ilk yüz yüze eğitiminizi alıyorsunuz. Bu sevincimizin üzüntüye dönüşmemesi için hijyen kurallarına ve sosyal mesafeye dikkat edelim. Koronavirüsten korunmasının en iyi yolu maske, sosyal mesafe ve temizliğe dikkat etmektir. Fen Lisesi öğrencileri bizim gözbebeğimizdir. Şimdiden hepinizi başarılar diliyorum." dedi.

Ziyaret sırasında İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN'a Milli Eğitim Şube Müdürleri ve Okul Müdürü eşlik etti.

 

23-07-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.