BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kurtaran, Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran ‘Destekleme ve Yetiştirme Kursları’nı ziyaret etti.
Kurtaran, Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını Ziyaret Etti

TP Fatıma Zehra Anadolu Kız İmam Hatip Lisesinde devam eden destekleme ve yetiştirme kursunu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, kurslar hakkında Okul Müdürü Abdurrahman Yakut ve öğretmenlerden bilgi aldı. Öğrencilerle bir süre sohbet etti. Kurtaran, kursa katılan öğrencilere kendilerini her alanda en iyi şekilde yetiştirmelerini tavsiye etti.

Kurtaran; “Sevgili öğrenciler daha güzel bir gelecek ve daha iyi bir yaşam için eğitim süreci içinde size sunulan imkânları en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Öğretmenlerinizin ve ailelerinizin tüm çabası sizi daha güzel bir geleceğe en iyi şekilde hazırlamaktır. Sizler de tercih ettiğiniz alanın en iyisi olmak için çalışırken, aynı zamanda diğer alanlarda da yeterli şekilde bilgi sahibi olma çabası içinde olmalısınız. Bilginin doyum sınırı yok, olmamalı. Siz de hayatın her alanında daha da başarılı olmak için çok okumalı ve çok çalışmalısınız. Matematikte çok iyi olmak size yeterli gelmemeli aynı zamanda edebiyat ve fen ilimlerinde de iyi olmalısınız.” diye konuştu.

 Destekleme ve yetiştirme kurs ziyaretinde İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran’a İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Şirin Temiz eşlik etti.

09-05-201709-05-2017

09-05-201709-05-2017

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.