BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KURTARAN Binatlı Ortaokulunu Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Batman Merkez Binatlı Ortaokulunu ziyaret edip öğretmenlerle bir araya geldi.
KURTARAN Binatlı Ortaokulunu Ziyaret Etti

Okula gelişinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN'ı Okul Müdürü Abdulhalim SEKİN karşıladı. Okulu gezen Kurtaran daha sonra öğretmenler odasında okul öğretmenleri ve idarecileriyle bir araya geldi. Bir süre öğretmenlerle sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, yeni eğitim-öğretim yılının ülkemiz ve şehrimiz için hayırlı olmasını diledi.

Uzaktan Eğitimde Ulaşmadığımız Öğrenci Kalmayacak

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN: "Değerli arkadaşlar yeni eğitim öğretim yılında eğitim-öğretime uzaktan eğitimle başlayacağız. Uzaktan eğitim sürecinde ulaşamadığımız öğrencimiz kalmamalı. Bütün öğrencilerimizi uzaktan eğitime dahil etmeliyiz. Bütün çabamız ve enerjimi bu yönde harcayalım. Okulumuzda kuracağımız EBA Destek Noktası ile çocuklarımıza ve velilerimize her türlü desteği sunacağız." diyen KURTARAN ziyaretin sonunda öğretmenlere kitap hediye etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN'a okul ziyaretinde Şube Müdürü İshak BÜYÜKKAYA eşlik etti.

28-08-202028-08-2020

28-08-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.