BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KURTARAN Batman İlkokulunu Ziyaret Etti

Batman İlkokulunu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, okuldaki sınıfları ziyaret edip minik öğrencilerle sohbet etti.
KURTARAN Batman İlkokulunu Ziyaret Etti

Hürriyet Mahallesinde bulunan okula gelişinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut KURTARAN'ı, Okul Müdürü Ömer Faruk BİLGİN karşıladı. Okul binasını gezen KURTARAN Okul Müdürü BİLGİN'den okul hakkında bilgi aldı. Kurtaran ayrıca ziyaret ettiği sınıflardan 4/H sınıfında okuyan ve öğretmen olmak isteyen kaynaştırma öğrencisi Damla ile de bir süre sohbet edip okumak için gösterdiği azminden dolayı kendisini kutladı. Öğrenmek ve öğretmekten dolayı mutluluk duyduğunu bu yüzden öğretmen olmak istediğini söyleyen kaynaştırma öğrencisi Damla'ya tatilde okuması için kitap hediye eden İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN çocuklara hayallerini gerçekleştirmeleri için çok kitap okumalarını tavsiye etti. Daha sonra yapımı tamamlanıp eğitime alınan okulun ek binası hakkında da bilgi alan KURTARAN'ın ziyaretinde kendisine Maarif Müfettişleri Koordinatörü Hamit AYDIN ve Şube Müdürü Cemal KONAKÇI eşlik ettiler.   

14-01-202014-01-202014-01-202014-01-202014-01-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.