BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kurtaran Başarılı Sporcuları Konuk Etti

İlimizi bölge müsabakalarının ardından Türkiye finallerinde temsil eden başarılı öğrenciler İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran’ı makamında ziyaret ettiler.
Kurtaran Başarılı Sporcuları Konuk Etti

Atatürk Anadolu Lisesi Okul Müdürü Hamdin Aslan ve Beden Eğitimi Öğretmeni Gökhan Köşker refakatinde boksta Türkiye 3.’sü olan Nasır Işık ve güreş müsabakalarında Türkiye 5.’si olan Nurullah Güda’yı makamında konuk eden İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, Okul Müdürü Hamdin Aslan’dan bilgi aldı.  Başarılı öğrencileri kutlayan Kurtaran, öğrencilerle bir süre sohbet etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran: “Sevgili gençler spordaki başarılarınızdan dolayı sizi kutluyorum. Bu başarıda size destek olan ailelerinize ve başarınızda emeği bulunan idareci ve öğretmenlerinize teşekkür ediyorum. Derslerinizde de büyük başarılar elde etmek çok çalışıp bol bol kitap okumalısınız. Spordaki başarınızı perçinleyecek olan sizin derslerdeki başarınız olacaktır. Hem sportif alanda hem de akademik alanda başarılı olup kendinizden küçük öğrencilere de güzel birer olmalısınız.” diye konuştu.

Ziyaretin sonunda öğrencilere kitap hediye eden Kurtaran, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi. 

17-05-201717-05-201717-05-201717-05-2017

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.