BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kurtaran Anaokulu Müdürleriyle Bir Araya Geldi

Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, tanışma toplantılarının ilkini Anaokulu Müdürleriyle yaptı. 
Kurtaran Anaokulu Müdürleriyle Bir Araya Geldi

Batman Öğretmenevi toplantı salonunda, Anaokulu Müdürleriyle gerçekleşen tanışma toplantısında, kendisini tanıdan Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran ardından okul müdürleriyle tanıştı. Tanışma toplantısında Anaokulu Müdürlerine konuşan Milli Eğitim Müdürü Kurtaran, okul öncesi eğitimin önemine vurgu yaptı.

Milli Eğitim Müdürü Kurtaran; “Okul öncesi eğitim çocukların akademik eğitime hazırlık dönemidir ve eğitim de başarının ilk adımıdır. Eğitimde hedeflediğimiz başarıya ulaşmak için, okul öncesi eğitim çağına gelen her çocuğu, okula kazandırma çabası içinde olacağız. Bu anlamda siz idareci arkadaşlara, özverili bir çalışma yürütmek kalıyor. Sorumluluk bölgelerinizde alan taraması yaparak, ailelerle yakın işbirliği içinde çalışmanız hedefe ulaşmanızda size kolaylık sağlayacak. Okul öncesi eğitime katılan çocuk, katılmayan çocuğa göre eğitime bir adım önde başlıyor, bizim hedefimiz okul öncesinden başlayarak, eğitimin her kademesinde nitelikli bir eğitimle, bize emanet edilen çocukları geleceğe hazırlamaktır” dedi. Kurtaran konuşmasının ardından okul müdürlerinin talep ve önerilerini dinledi. Gerçekleşen toplantıya Şube Müdürleri Abdurrahman Kardaş ve Abdulhakim Doğu’da hazır bulundular.

13-04-201613-04-201613-04-201613-04-2016
13-04-2016

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.