BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kültür Ortaokulu Yılsonu Etkinliğine Veli İlgisi

Kültür Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerinin hazırladığı yılsonu etkinliğinde, öğrenciler hünerlerini ve eserlerini sergilediler.
Kültür Ortaokulu Yılsonu Etkinliğine Veli İlgisi

İl Kültür Turizm Müdürlüğünde gerçekleşen yıl sonu etkinliğine, Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Çelik, Şube Müdürü Beşir Tileği, Okul  Müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Etkinlikte fuaye salonunda, öğretmen ve öğrencilerin, 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı boyunca yaptıkları çalışmaların; fotoğraf, resim sergisi ve geri dönüşüm defilesi sergilendi. Konferans salonunda ise Öğrencilerin ingilizce tiyatro oyunu, şiir dinletisi , keman, gitar dinletisi, koro çalışmaları ve  halk oyunları gösterisi yapıldı. Açılışını Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Çelik´in  yaptığı etkinlik, katılımcıların beğenisini kazandı.

 

Kültür Ortaokulu Müdiresi Zeynep Yaylı etkinlikte, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik´e okul öğretmenlerinin çekmiş olduğu fotoğraflardan birini hediye ederek, eğitim camiasının çalışmalarına verdiği destekten dolayı, Milli Eğitim Müdürü Çelik´e teşekkür etti.

 

Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Çelik’de Kültür Ortaokulu yılsonu etkinliğinde emeği geçen idareci öğretmen ve öğrencileri kutladı etkinliğe yoğun ilgi gösteren velilere teşekkür etti.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.