BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kültür Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin Kermesinde Öğrenciler Hazırladıkları Ürünleri Sergilediler

Batman Kültür Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmen ve öğrencilerinin düzenlediği kermeste öğrenciler hazırladıkları ürünleri sergilediler.
 Kültür Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin Kermesinde Öğrenciler Hazırladıkları Ürünleri Sergilediler

Kültür Mahallesinde bulunan Batman Kültür Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin okul bahçesinde düzenlenen kermesin açılışını Milli eğitim Müdürü Mehmet Çelik yaptı. Çelik öğrencilerin eğitim yılı boyunca hazırladıkları ürünlerin sergileneceği kermesin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti. Kermesin açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından ürünlerin sergilendiği stantları tek tek gezen Milli Eğitim Müdürü Çelik ürünler hakkında öğrencilerden ve Okul Müdürü Ferit Altun’dan bilgi aldı. Çelik sağlık standında tansiyonuna baktırdı sağlık ile ilgili yapılan sunumu öğrencilerle birlikte dinledi.

Kültür Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin kermesine Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik’e Şube Müdürleri Mehmet Işık ve Abdulhakim Doğu eşlik ettiler.


Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.