BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kozluk Ortak ‘Bilim Şenliği’ İle Şenlendi

Kozluk ilçesinde eğitim veren, 4 orta öğretim kurumunun ortak ‘Bilim Şenliği’nde, öğrencilerin proje ve eserleri görücüye çıktı.
Kozluk Ortak ‘Bilim Şenliği’ İle Şenlendi

Kozluk İlçe Gençlik Hizmetlerine bağlı kapalı spor salonunda gerçekleşen ‘Bilim Şenliği’ne Kozluk Kaymakamı Orhan Aktürk, Batman İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, Kozluk Belediye Başkan Vekili Mustafa Işık, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdurrahim Yaşa, Batman İl Milli Eğitim Müdürü Yardımcısı Zübeyir Yılmaz, İlçe Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. Kozluk Merkez Anadolu Lisesi, Kozluk Çok Programlı Anadolu Lisesi, Kozluk Anadolu İHL ve Kozluk Anadolu Lisesinden, 250 dolayında projenin sergilendiği ‘Bilim Şenliği’ açılış sonrası  katılımcılar tarafından  gezildi. Öğrencilerin hazırladığı projelerin sergilendiği stantları tek tek gezen, Kozluk Kaymakamı Orhan Aktürk ve Batman İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik,  proje koordinatör öğretmenlerinden ve öğrencilerden projeleri hakkında bilgi aldılar.

Bilim şenliğinde görücüye çıkan projelerin sergilendiği, proje stantlarının gezilmesinin ardından, Bilim Şenliğinde emeği geçen, idareci ve öğretmenlere teşekkür eden, Batman İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, öğrencileri de kutladı.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.