BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kişisel Bilgiler Modülü(Önemli ve Günlüdür)

Kişisel Bilgiler Modülü(Önemli ve Günlüdür)

İLİMİZE BAĞLI TÜM RESMİ OKUL VE KURUM MÜDÜRLÜKLERİNE

ÖNEMLİ VE GÜNLÜDÜR

 
İlgi:   MEB. Rehberlik ve Denetim Başkanlığı´nın 08/01/2016 tarih ve 270748 sayılı yazısı.

         Kişisel Bilgilerin doğruluğunun sağlanması ve onaylanması ile ilgili kılavuz ve konuya ilişkin ilgi yazı, okulların e-posta adreslerine gönderilmiş olup,
ilimize bağlı ilçe, okul ve kurumlarda görev yapan tüm personellerin “Kişisel Bilgiler Modülü”, “Öğrenim Bilgileri (GEN07001)” ekranında öğrenim bilgilerini kontrol ettiklerini, onaylamaları amacıyla, öğrenim bilgilerimi kontrol ettim.” seçeneği eklenmiştir. İlgili personelin eksik veya yanlış olan bilgilerin düzeltilmesi için kontrol ettim seçeneğini işaretleyerek öğrenim belgelerinin BİRER FOTOKOPİSİ ile birlikte okul müdürlüğüne başvuruda bulunması,

        Okul Müdürlüğünce de, konuya ilişkin belgelerin BİRER FOTOKOPİSİNİN eksiksiz olarak en geç 20/01/2016 tarihine kadar doğrudan Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları Şube Müdürlüğüne (Özlük Bölümü) elden teslim etmesi gerekmektedir.

        Belirtilen tarihe kadar söz konusu bilgilerden eksik olanların girilmesi ve varsa hataların düzeltilmesinde esas alınacak bilgi ve belgelerin BİRER FOTOKOPİSİNİN,il özlük bölümüne teslim edilmesinde;  okul idareleri ve personelin sorumlu tutulacağının bilinmesini, aksi taktirde veri girişlerini tamamlamayan ve gerekli kontrolleri yapmayan okul ve personeller hakkında gerekli işlemleri başlatmak üzere Müdürlüğümüz Maarif Müfettişleri Başkanlığına bildirileceğinin bilinmesini rica ederim.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.