BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Karpuzlu Köyü İlkokulunda Okuma ve Zekâ Oyunları Atölyesi Açıldı

İl Müdürlüğümüz ve KAHEV (Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı) iş birliği ile Kozluk Karpuzlu ilkokuluna kazandırılan Okuma ve Zekâ Oyunları Atölyesinin açılışı gerçekleştirildi. 
Karpuzlu Köyü İlkokulunda Okuma ve Zekâ Oyunları Atölyesi Açıldı

KAHEV (Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı) tarafından Batman Kozluk Karpuzlu ilk ve ortaokuluna kazandırılan Okuma ve Zekâ Oyunları Atölyesinin açılışına Kozluk İlçe Milli Eğitim Müdürü Nezir SEVİM, İl Milli Eğitim Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürü Abdurrahim KUSEN, KAHEV Başkanı Uzman Doktor Demet BAŞER, KAHEV üyeleri, okul idarecileri ve öğretmenler katıldı.

Okuma ve Zekâ Oyunları Atölyesinin açılışında İl Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut KURTARAN adına, KAHEV (Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı) yönetimi ve üyelerine eğitime verdikleri destekten dolayı teşekkür edildi, verdikleri bu anlamlı destekten ötürü KAHEV Başkanı Demet BAŞER'e teşekkür plaketi verildi.

KAHEV (Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı) tarafından Karpuzlu ilkokuluna kazandırılan Okuma ve Zekâ Oyunları Atölyesinin yanı sıra okulda boyama ve güzelleştirme çalışmaları da yapıldı. 

31-05-202131-05-202131-05-202131-05-202131-05-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.