BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İşitme Engelli Öğrenci Velileri ve Öğretmenler Kaynaşma Kahvaltısında Buluştu

Vakıfbank İlkokulu İşitme Engelli sınıfı öğrenci velileri, öğretmen ve idarecilerinin kaynaşma kahvaltısına İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Şube Müdürleri Mehmet IŞIK, Mehmet Şirin TEMİZ, Ömer ÇİÇEK, okul idarecileri, öğretmenler, işitme engelli öğrenciler ve velileri katıldı.
İşitme Engelli Öğrenci Velileri ve Öğretmenler Kaynaşma Kahvaltısında Buluştu

Öğretmenevinde gerçekleşen kaynaştırma kahvaltısına katılan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN işitme engelli çocuklarla ilgilendi velileriyle sohbet etti, ardından işitme sınıfı ile ilgili Vakıfbank Okul Müdürü Cuma IŞIK'tan çocuklarla ilgili bilgi aldı.  Kahvaltı sonrası veli ve öğretmenlere çocuklara gösterdikleri fedakârlıktan dolayı teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN: "Bu çocuklarımız en kıymetlilerimizdir, üzerlerinde hassasiyetle durduğumuz çocuklarımızdır. Öğretmen arkadaşlarımız emin olun anne baba kadar olmasa da hemen hemen bir anne bir baba kadar şefkatli ve merhametlidir çocuklarımız için. Bizim özel eğitim öğretmenlerimiz bu eğitim camiasındaki en fedakâr öğretmenlerimizdir. Çünkü onlar öğrencilerin ne kadar kıymetli, ne kadar hassas olduklarını biliyorlar. Ben gerçekten her onları gördüğümde Cenabı hak onların gönlüne ne kadar merhamet konulduğunu görüyorum. Ben sizin huzurunuzda öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Siz değerli velilerimizin desteği bizim için çok önemli. Sadece bu çocuklarımız için değil, tüm çocuklarımız için veli desteği lazım. Arzumuz tüm velilerimiz öğretmenlerimizve idarecilerimiz ile sizin kadar işbirliği içerisinde olmasıdır. Sizlere teşekkür ediyoruz.

Veliler olarak sizler bize çok destek oluyorsunuz, çocuklarımız birkaç saat okuldalar ama günün geri kalanı sizlerledirler. Okuldaki öğretilerini pratikleştiriyorsunuz. Anne ve babanın verdiği eğitim en kutsal eğitimdir. Öğretmenlerimizi her zaman desteklemenizi istiyoruz. Bu kıymetli çocuklarımız bizim bir imtihanıdır. Bu fedakârlığımızın mutlaka karşılığını göreceğimize inanıyoruz. Siz değerli velilere tekrardan teşekkür ediyorum" dedi.

21-09-201921-09-201921-09-201921-09-201921-09-2019

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.