BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İMKB İlkokulundan ‘Çocuk Eğitimi ve Başarı’ Konferansı

İMKB İlkokulu okul idaresi ve okul aile birliği ortak çalışması kapsamında, öğrenci velilerine ‘Çocuk Eğitimi ve Başarı’ konulu konferans verildi.
 İMKB İlkokulundan  ‘Çocuk Eğitimi ve Başarı’ Konferansı

İMKB İlkokulu Konferans Salonunda gerçekleşen, ‘Çocuk Eğitimi ve Başarı’ konulu konferansa, Milli Eğitim Müdür Vekili Mehmet Şirin Temiz, Batman Üniversitesi Kozluk Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Şemsettin Dursun, Okul Müdürü Ekrem Başalak, öğretmenler ve öğrenci velileri katıldı. Öğrencilerin eğitimdeki başarısını arttırmayı hedefleyen konferansta, ‘Çocuk Eğitimi ve Başarı’ konulu konuşmayı, Batman Üniversitesi Kozluk Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Şemsettin Dursun yaptı.

Konferansın sonunda kısa bir teşekkür konuşması yapan Milli Eğitim Müdür Vekili Mehmet Şirin Temiz; “konferansa katılarak ‘Çocuk Eğitimi ve Başarı’ konulu sunum yapan değerli hocamıza, konferansın gerçekleşmesinde emeği geçen Okul Müdürümüz ve okul aile birliği üyelerimize, en önemlisi bu konferansa katılarak çocuklarınıza değer verdiğinizi gösteren siz değerli velilerimize teşekkür ederim” diye konuştu.  

23-03-201623-03-201623-03-201623-03-201623-03-2016

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.