BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"İlk Adımı Sen At" İle Minikler Örnek Olacak

  Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, İMKB Belde İlkokulunda "İlk Adımı Sen At" Projesine start verdi.


"İlk Adımı Sen At" projesinin başlama programına, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Zübeyir YILMAZ, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler ve Öğrenciler katıldı.  Okula gelişinde Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK’i, İMKB Belde İlkokulu Müdürü Veysi ERGÜL karşıladı. Milli Eğitim Müdürü ÇELİK, Okul Müdürü Veysi ERGÜL’den Okul hakkında bilgi aldı, ardından Sınıf Öğretmeni Nurhan TİLEĞİ önderliğinde hazırlanan, "İlk Adımı Sen At" projesinin startı için, 3/D sınıfı öğrencileriyle okulun bahçesinde bir araya gelerek, projeye start verdi.

Değerlerle desteklenmiş bir eğitim, arzulanan nitelikli eğitimin özüdür diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK; “Bu güzel proje ile sevgili öğrencilerimiz, çevre bilinci ve temizliğin önemini içselleştirerek, toplum kuralları ile ilgili bilinçlenecekler ve kendilerinden küçük kardeşlerine doğru örnek olacaklar.  İlk Adımı Sen At" projesi, Öğrencilere kendilerini okulun, sosyal çevrenin bir parçası olarak görmeyi sağlayacak ve sorumluluk alma duygusu kazandıracak. İlk adımı kendileri atarak, olumlu davranışlar sergileyecek ve çevrelerindeki diğer bireylerinde bu davranışları kazanmaları sağlanacak.  "İlk Adımı Sen At" projesini hazırlayan Sınıf Öğretmenimiz Nurhan TİLEĞİ ve projeyi sahiplenen Okul İdaresini kutluyorum. Böyle güzel projelerin diğer okullarımıza örnek olmasını diliyorum” dedi.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.