BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Yeni Binasına Taşınan Kültür MTAL'yi Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, yeni eğitim binasına taşınan Batman Kültür Kız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti. 
İl Müdürümüz Yeni Binasına Taşınan Kültür MTAL'yi Ziyaret Etti

Gültepe Mahallesinde yapımı tamamlanarak eğitime alınan Batman Kültür Kız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, okul binasını gezip idarecilerden okuldaki çalışmalar hakkında bilgi aldı. Yüz yüze eğitime başlayan öğrencileri sınıflarında ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, öğrencilerle sohbet etti. Yeni okul binasının ve başlayan yüz yüze eğitim döneminin herkes için hayırlı olmasını diledi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN: "Sevgili gençler, tüm dünyayı olumsuz etkileyen salgın sebebiyle bir süre yüz yüze eğitimden uzak kaldık. İnşallah bütün tedbirlere sıkı sıkı uyarak bir daha böyle bir ayrılık yaşamayacağız. Okullarımızdan tekrar ayrılmak istemiyorsak bütün tedbirlere uymamız gerekiyor. Özellikle temizlik, mesafe ve maske gibi konulara özellikle dikkat ediyoruz.

İl olarak salgınla verdiğimiz mücadele konusunda şu an çok başaralı bir yerdeyiz. Amacımız bu başarının artarak devam etmesi. Bu başarının devam etmesi için çevremizdeki herkesi de güzel bir dille kurallara uymaya davet edeceğiz. Unutmayın salgına karşı hep birlikte mücadele ederek sonuca ulaşacağız. Ayrıca yüz yüze eğitim esnasında salgın kurallarına son derece güzel bir şekilde riayet ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum." dedi.

05-03-202105-03-202105-03-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.