BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz, TÜBİTAK Bölge Birincisi Olan Öğrencileri Kutladı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, TÜBİTAK 2204 Ortaokullar Arası Proje Yarışması Van Bölge Finallerinde yazılım alanında bölge birincisi olan Fatih Ortaokulu öğrencilerini makamında konuk etti.
İl Müdürümüz, TÜBİTAK Bölge Birincisi Olan Öğrencileri Kutladı

TÜBİTAK 2204 Ortaokullar Arası Proje Yarışması Van bölge finallerinde yazılım dalında 'Akıllı Eldivenim Akıllı Sandalyem' projesiyle bölge birincisi olan Fatih Ortaokulu öğrencileri Mehmet Akif KAYA, Süleyman SARUHAN ve Danışman Öğretmenlerini makamında konuk eden İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, öğrencilerle bir süre sohbet etti. Okul Müdürü Sabahattin SİNCAR ve Proje Danışmanı Öğretmen Sümeyra BURAK'tan bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, TÜBİTAK 2204 Ortaokullar Arası Proje Yarışması Van Bölge Finallerinde birinci olmalarından ötürü öğrencileri kutlayıp TÜBİTAK Türkiye Finallerinde başarı diledi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN: "Sevgili Öğrenciler, TÜBİTAK 2204 Ortaokullar Arası Proje Yarışması Van Bölge Finallerinde ilimizi yazılım dalında temsil ederek bölge birincisi olmanızdan dolayı sizleri tebrik ederim. Bu başarınızda emeği geçen sizlere danışmanlık yapan öğretmen ve okul idarecilerinize de teşekkür ediyorum. 'Akıllı Eldivenim Akıllı Sandalyem' projesiyle katılacağınız TÜBİTAK Türkiye Finallerinde de size başarılar diliyorum." dedi.

Gerçekleşen ziyaretin sonunda İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN öğrencilere başarı belgesi ve çeşitli hediyeler verdi.

03-11-202003-11-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.