BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Şeflerle Salgın Tedbirlerini Konuştu

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, kurumumuzun birim şefleriyle bir araya gelerek salgın sürecinde alınan tedbirler konusunda şeflerden hassasiyet istedi.
İl Müdürümüz Şeflerle Salgın Tedbirlerini Konuştu

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda kurumumuzda çalışan birim şefleriyle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, dünyayı ve ülkemizi olumsuz etkileyen, son günlerde vakalarda artış gösteren salgın tedbirleri konusunda Sağlık Bakanlığının ve İl Hıfzıssıhha Kurulunun aldığı kararlar kapsamında tüm önlemlerin eksiksiz yerine getirilmesini istedi.

Yaşanan süreçte vatandaşa hizmet verme konusunda herhangi bir aksaklığa mahal vermeyecek şekilde çalışmaların son derece hassas yürütülmesini belirtti.

Toplantı sonunda birim şeflerine bugüne kadar yaptıkları özverili çalışmalardan dolayı teşekkür edip önümüzdeki süreçte yapacakları çalışmalarda da başarı diledi.

30-11-202030-11-202030-11-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.