BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz PIRLS Sınavında İlimizi Temsil Edecek Öğrencilerle Buluştu

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Uluslararası Okuma Becerilerinde Gelişim Araştırması PIRLS 2021'de ilimizi temsil edecek olan Fatih İlkokulunu ziyaret edip öğrencilerle buluştu.
İl Müdürümüz PIRLS Sınavında İlimizi Temsil Edecek Öğrencilerle Buluştu

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Uluslararası Okuma Becerilerinde Gelişim Araştırması (PIRLS) 2021'de Batman ilimizi temsil edecek olan Fatih İlkokulu öğretmen ve öğrencileri ziyaret etti. Öğrencilerle bir süre sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, PIRLS 2021'de öğrencilere başarılar diledi.

 İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN: "Sevgili çocuklar, Uluslararası Okuma Becerilerinde Gelişim Araştırması (PIRLS) 2021 sınavında ilimizi ve ülkemizi temsil edeceksiniz. Okuma becerimizin ve diğer alan becerilerimizin gelişmesi için kitap okumaya büyük bir önem vermemiz gerekiyor. Çünkü hayatta başarılı olabilmek için zihnimizin gelişmesi gerekiyor. Zihnimiz ancak kitap okuyarak gelişir ve zihin geliştikçe de hayat becerilerimiz gelişir. Sizleri ve öğretmenlerinizi bu yaptığınız çalışmalardan dolayı tebrik ediyorum. Katılacağınız Uluslararası Okuma Becerilerinde Gelişim Araştırması PIRLS 2021'de hepinize başarılar diliyorum. " dedi.

 Batman Ölçme Değerlendirme Merkezi (ÖDM) PIRLS Koordinatörü Yunus Emre TUFAN ve ekip üyelerinden yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, öğrencilere yönelik yapılan PIRLS çalışmalarını bir süre takip etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN'ın Fatih İlkokulu ziyaretinde Şube Müdürü Ömer TOPRAK eşlik etti.

01-06-202101-06-202101-06-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.